Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Fiú/Leány Megyei Elődöntő, Ózd, 2017. március 24.

Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Fiú/Leány

Megyei Elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Ózd, 2017. március 24.

A verseny célja: A Megyei Döntőbe való továbbjutás eldöntése

 

A verseny rendezője:  A B.-A.-Z. Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület megbízása alapján az Ózd Térségi Diáksport Bizottság.

 

A verseny helye: Városi Sportcsarnok

3600 Ózd, Brassói út 1.

 

A verseny ideje: 2017. március 24. (péntek) 10:00 óra

A verseny résztvevői:

Fiúk:

• Újvárosi Téri Általános Iskola – Ózd

• Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény – Onga

• Tarcali Klapka György Általános Iskola

Lányok:

• Kossuth Lajos Általános Iskola – Mezőkeresztes

• Bolyky Tamás Általános Iskola – Ózd

• Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium – Miskolc

 

A lebonyolítás: körmérkőzéses formában történik.

 

Játékidő: 2 x 15 perc

 

Helyezések eldöntése:  holtverseny esetén az országos kiírás szerint.

 

Továbbjutás: Az első helyezettek bejutnak a Megyei Döntőbe.

 

Technikai értekezlet, sorsolás: kezdés előtt 9:40 órakor

 

Igazolás: 9:15 órától az országos versenykiírás alapján (általános szabályok).

Az igazolásokat a technikai értekezlet előtt kell a versenybizottságnak átadni.

Az azonosítás az 1. mérkőzés előtt történik.

 

A versenybizottság elnöke: Ivády Csaba

 

Költségek:  a rendezés költségeit a rendező szervek, az utazás és egyéb költségeket az iskolák fedezik.

 

Egyebek:

• A cserepadon 7 játékos és maximum 2 felnőtt foglalhat helyet (a jegyzőkönyvbe beírtak).

• A mérkőzést csak számozott mezben lehet játszani, a csapatok két különböző színű garnitúrát hozzanak magukkal.

• Az öltözőben hagyott értéktárgyakért a rendezőség felelősséget nem vállal.

• A sportcsarnok rendjére és berendezési tárgyaira mindenki köteles vigyázni.  Az esetleges károkért anyagi felelősséggel tartoznak a csapatvezetők.

 

Eredményhirdetés: kb. 14:00 órakor

 

Ózd, 2017. március 20. Török Richárd

Ózdi DSB

 

Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Fiú/Leány

Megyei Elődöntő lebonyolítási rendje 2016/2017. tanév

Ózd, 2017. március 24.

 

FIÚ

Sorszám: Résztvevő csapatok                      Testnevelő  Helyezés

1.

2.

3.

 

LEÁNY

Sorszám: Résztvevő csapatok                      Testnevelő  Helyezés

1.

2.

3.

 

JÁTÉKREND

 

Sorsz.  Játékidő Mérkőzések Eredmény

1. fiú   10:00 1 - 3

2. lány 10:40 1 - 3

3. fiú 11:20 3 - 2

4. lány 12:00 3 - 2

5. fiú 12:40 2 - 1

6. lány 13:20 2 - 1

14:00 óra Eredményhirdetés

 

Fiú végeredmény:

 

Helyezés Csapat M Gy D V LG KG GK P

1.

2.

3.

 

 

Lány végeredmény:

 

Helyezés Csapat M Gy D V LG KG GK P

1.

2.

3.

 

Keresés

Partnerek