Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Miskolc, 2017. március 27.

Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Fiú

Megyei Elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. március 27.

A verseny célja: A Megyei Döntőbe való továbbjutás eldöntése

 

A verseny rendezője: A B.-A.-Z. Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület megbízása alapján a Miskolci Herman Ottó Gimnázium

 

A verseny helye: Miskolci Herman Ottó Gimnázium.

(3525 Miskolc, Tizeshonvéd u 19.)

A verseny ideje: 2017. március 27. (hétfő) 10.30

 

A verseny résztvevői:

Miskolci Herman Ottó Gimnázium

Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika

Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd

 

 

A lebonyolítás: körmérkőzéses formában történik.

 

Játékidő: 2 x 15 perc

 

Helyezések eldöntése: holtverseny esetén az országos kiírás szerint.

 

Továbbjutás: Az első helyezett bejut a Megyei Döntőbe.

 

Technikai értekezlet, sorsolás: 10.00 órakor.

 

Igazolás: 10.00 órától az országos versenykiírás alapján (általános szabályok).

Az igazolásokat a technikai értekezlet előtt kell a versenybizottságnak átadni.

Az azonosítás az 1. mérkőzés előtt történik.

 

 

Költségek: a rendezés költségeit a rendező szervek, az utazás és egyéb költségeket az iskolák fedezik.

 

Egyebek:

A cserepadon 7 játékos és maximum 2 felnőtt foglalhat helyet (a jegyzőkönyvbe beírtak).

A mérkőzést csak számozott mezben lehet játszani, a csapatok két különböző színű garnitúrát hozzanak magukkal.

Az öltözőben hagyott értéktárgyakért a rendezőség felelősséget nem vállal.

A sportcsarnok rendjére és berendezési tárgyaira mindenki köteles vigyázni.  Az esetleges károkért anyagi felelősséggel tartoznak a csapatvezetők.

 

Eredményhirdetés: az utolsó mérkőzést követően.

 

Miskolc, 2017. 03. 20. Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kézilabda Diákolimpia Megyei Elődöntő

III. korcsoport fiú

Miskolc 2017. március 27.

 

 

LEÁNY

Sorszám: Résztvevő csapatok                      Testnevelő Helyezés

 

1.

2.

3.

 

 

 

 

 

 

 

JÁTÉKREND

(TÁJÉKOZTATÚ JELLEGŰ)

 

Sorsz.  Játékidő Mérkőzések Eredmény

 

1. leány   10.30-11.15 1 - 2

2. leány 11.30-12.15 2 - 3

3. leány 12.30-13.15 3 - 1

 

13.20. óra- Eredményhirdetés

 

 

 

 

 

LEÁNY

 

Iskola l. 2. 3. Pontsz. Gólkülönbs. Hely

 

Keresés

Partnerek