Labdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport Leány Megyei Bajnokság, Miskolc, 2017. április 10.

LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA V-VI. KORCSOPORT LEÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG KIÍRÁSA 2016/2017. TANÉV

Miskolc, 2017. április 10. Hétfő

Módosítva: 2017. április 3-án!

 

 

 

A verseny célja:  

a versenyzési lehetősége biztosítása

a megyei bajnoki cím és a helyezések eldöntése.

A verseny rendezője: a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület.

 

A verseny ideje:   2017. április 10. 8.00 óra

A verseny helyszíne: Miskolc, DVTK műfüves pályáin

 

Résztvevők:

Az általános szabályok szerinti V-VI. k.cs.p. (-1997-1998-1999-2000-2001)

Az 1997-ben született tanulók csak abban az esetben versenyezhetnek, amennyiben az előző tanévben is az iskola tanulói voltak. Az 2002-ben született 9. évfolyamos tanulók felversenyezhetnek.

Csapatlétszám: 10 fő

 

Lebonyolítási rend:

A bajnokság lebonyolítási rendje:- csoporton belül körmérkőzések.

A megyei győztes csapat országos döntőbe jut.

 

Egyéb sportági rendelkezések:

40 x 20 m műfüves pályán

3 x 2 m-es kapukra

Játékidő: 2 x 10 perc (3 perc szünettel)

Csapatlétszám: 4+1 fő (5 játékos állandóan cserélhető oda-vissza)

Cipő: torna vagy gumi stoplis labdarúgó cipő

Labdaméret: 5-ös

Egyéb: Az országos kiírás szerint.

Büntetőterület: a kézilabda pálya, büntető területével megegyező.

Büntetőrúgás: 8 m-ről.

Pontrúgásnál a sorfal 3 m-re kell, hogy legyen.

Kapuskirúgásból, illetve középkezdésből közvetlenül gól nem érhető el.

A labda játékba hozás oldalról bedobással történik, ebből közvetlenül gól nem érhető el.

Piros lap. lásd orsz kiírás199old. ( piros lap esetén a mérkőzés végéig szóll a kiállítás, NEM helyetesíthető más játékossal sem )

 

Helyezések eldöntése: lásd országos versenykiírás 200. oldal.

 

Költségek: A játékvezetőket központilag fizetjük !

 

Miskolc, 2017. március

Sárréti Géza

Szakág vezető

 

LABDARÚGÁS KISPÁLYÁS DIÁKOLIMPIA LEÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI REND

Miskolc, 2017. április 10. Hétfő

 

 

A csoportok győztesei megyei döntőbe kerülnek.

 

2017. április. 10.Hétfő.8.00 óra

 

A csoport:

1. Miskolc Avasi

2. Miskolc Fráter

3.Miskolc SZC Berzeviczy

4. Miskolc SZC Di. Vasgyári

 

 

 

 

2017. április. 10. Hétfő 9.20 óra

 

B csoport:

1. Miskolc SZC Fazola

2. Miskolc Fáy

3.Miskolc SZC Ferenczy

4. Miskolc Földes

 

2017.április.10. Hétfő 10.30 óra

 

C CSOPORT

 

1. Miskolc SZC Baross

2. Miskolc Herman

3.Miskolc Lévay

4. Miskolc SZC Szentpáli

 

 

 

 

Körzeti bajnokság:

A két csoport győztes megyei döntőbe jut.

 

Körzeti bajnokság:

 

1. Kazincbarcika Irinyi

2. Ózdi SZC Surányi Kazincbarcika

3. Encs Váci M. Gimn.

4. Szent János Edelény

5. Árpád Vezér Sárospatak

6.Református Sárospatak

7.Kossuth Sátoraljaújhely

 

 

 

 

 

 

 

 

2017. április. 10. hétfő. 10.40 óra

A CSOPORT

 

Körzeti csoport 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 .Kazincbarcika Irinyi

2 . Encs Váci M. Gimn.

3. Kossuth Sátoraljaújhely

 

B CSOPORT

 

Körzeti csoport 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1,Kazincbarcika Surányi

2. Árpád Vezér S. patak

3.Református Sárospatak

.4. Szent János Edelény

 

 

 

 

Miskolc. 2017. március

Sárréti Géza

Szakág vezető

 

Keresés

Partnerek